FBindir.Org adresli web sitesine girip, içerikleri okuyan inceleyen ve kullanan tüm kişiler aşağıdaki şart ve koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.

  1. Web sitemizde bulunan tüm içerikler facebook uygulamasının daha fazla kitleye ulaşması için oluşturulmuştur. Ancak facebook’un kendisiyle alakası olmadığı için bilgilerin kesin doğruluğu kabul edilemez. Bu tür durumlardan dolayı doğabilecek sorunlar tarafımızca kabul edilmez. Eğer bilgilerde bir eksik ve hata olduğunu düşünüyorsanız bize bildirebilirsiniz.
  2. Web sitemizde paylaşılan tüm yorumları yazanların bizatihi kendileri sorumlu olup kişi hak ve hürriyetlerine aykırı, kamu düzenine karşıt, Türkiye Cumhuriyeti’nin yasalarına ters düşen bir yorum olmaları halinde gerekli tüm yasal sorunları FBİndir.Org olarak kabul etmeyiz. Bu tür durumlarda tarafımızdan talepte bulunulabilir.
  3. Yukarıdaki durumlara binaen oluşan yasal durumlarda kişilerin IP ve diğer bilgileri gerekli mahkemelere bildirilebilir. Bu yüzden yaptığınız tüm yorumları buna göre düzenlemeyi unutmamalısınız.
  4. FBİndir.Org adresinde paylaşılan içeriklerin (yazılar, görseller, videolar vb.) kullanım hakkı tamamen bize ait olup bu verilerin izinsiz bir şekilde kopyalanması aynı şekilde dağıtılması yasaktır. Buna bağlı oluşacak tüm yasal sorunları kabul etmiş sayılırsınız.
  5. Sitemizdeki indirme linkleri kendi sunucularımızda olmayıp aynı şekilde bu yazılımların üretim hakkı da bize ait değildir. Verilen linkler Play Store ve App Store üzerine gittiği için indirme hataları, yükleme sorunları tarafımıza ait değildir. Bu tür durumlarda uygulamanın yapımcısı olan facebook.com ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Bir içeriğin yasal düzene aykırı, telif hakkını çiğneyen türde olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçerek bahsi geçen içeriğin kaldırılması için talepte bulunabilirsiniz. 3 iş günü içerisinde tarafınıza olumlu veya olumsuz geri dönüş sağlanacaktır.

Eğer toplum yararına uygun bir iş için sitemizdeki görselleri kullanmak istiyorsanız bunun için bizimle iletişime geçerek gerekli izinleri almanız gerekir.