FBindir.Org sitesi olarak kişisel verilerinizin saklanması için elimizden geleni titizlikle yaptığımızı bildiririz. Aşağıdan gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz;

  1. Web sitemizde ziyaretçilerimizin davranışlarını kontrol eden sistemler bulunduğundan çerezlere izin vermeniz gerekmektedir.
  2. Web sitemizdeki davranışlarınızın takibini, bilgilerinizin kayıtlanarak buna bağlı reklam gösterimlerini yapan Google olduğundan, bu durumdan doğabilecek sorumluluklarda ona aittir. Bu konu hakkında detaylı bilgiye Google’ın politika sayfasından ulaşabilirsiniz.
  3. Tarafımıza iletilen tüm analiz verileri web sitemizin daha fazla gelişerek siz değerli kullanıcılarımıza daha iyi bir içerik sunmak adına kullanılmaktadır. Bu veriler ise Google Analytics aracı tarafından sağlanmaktadır.
  4. FBİndir.org adresli web sitemize yapılan tüm elektronik girdiler örneğin yorumlar ve diğer ileti mesajları tarafımızca saklanmakta ve hiç şekilde üçüncü taraflara verilmemektedir.
  5. org sitesindeki içeriklere yapılan yorumların sorumluluğu bizatihi yazarları ilgilendirdiğinden dolayı olabilecek her türlü yasal sorunlarda gerekli mahkemelere IP bilgileri verilebilir. Bunun dışında ise başka kimselerle hiçbir zaman paylaşılmaz.
  6. Sitemizde bulunan içerikler toplum yararı için üretilmiştir. Bu içeriklerden doğabilecek her türlü yasal sorunlara karşı bize İletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde çıkan Aile, Çocuk yapılarına karşı istismar oluşturabilecek tüm reklamların sorumluluğu Google reklam ağında olduğundan tarafımızca bir müdahale genel anlamda mümkün değildir. Yine de reklamların oluşturduğu kötü etkiye karşı bizi uyarabilirsiniz. Bu duruma binaen reklamlar engellenebilmektedir.

FBİndir.Org bir Facebook sitesi olmayıp, Facebook’un akıllı telefon ve tablet cihazlarında ki uygulamalarının daha fazla kitleye ulaşabilmesi adına kurulmuş bir tür yarar platformudur. Asıl amacımız kolaylıkla uygulamanın indirilebilmesi olduğundan uygulamaların indirme linkleri tamamen Google Play Store ve App Store sayfalarına yönlendirilmekte bunun dışında hiçbir link paylaşılmamaktadır.

Yukarıda bulunan gizlilik sözleşmesinde bildirim yapılmaksızın güncellemeler yapılabilir. Bu yüzden bu sayfanın takip edilmesi ziyaretçilerin sorumluluğundadır.